затвори

Штета! Ја пропуштивте оваа зделка на Grouper.mk!

Не пропуштајте зделка! Зачленете се на Email листата на Grouper.mk!

За компанијата

GoogleMap->getDirections("map_canvas", "directions1", array("from" => "Партизанска, Скопје, Скопjе", "to" => "Илинденска, Скопје, Скопjе")); */ ?>

Гостилница "Златно Грне"

 • ул. Римска бр. 6 (позади Катастар) Скопје 1000

ERROR M1

Гостилница "Златно Грне"

ул. Римска бр. 6 (позади Катастар)

phone
КОРИСНИЧКА ПОДДРШКА
02/32 99 444 Пон. - Пет. / 09h - 17h

Добивате

 • Пилешки Стек (во вредност од 120) и
 • Шопска салата (во вредност од 90)

Услови

 • Купонот може да се користи почнувајќи од 01.10.2013 до 16.04.2011
 • Може да се искористи во рок од 1 месец почнувајќи од 16ти Март
 • Купонот важи секој ден од 09:00 до 18:00 часот
 • Потребна е претходна резервација на тел. 02 310 1111 или 075 830 830
 • 1 лице може да купи неограничен број купони

Опис

Искористете ја оваа понуда за вкусен ручек во пријатната атмосфера која ја нуди Златно Грне.

Повелете да ги пробате највкусните специјалитети готвени во грне и тава и тоа во фурна. За пријатниот амбиент во вечерните часови од среда до недела се грижи старогратската акустична музика во живо.

Златно Грне

Ресторан со традиција, врвна услуга и староградска музика

Работно Време: 08:00 - 24:00 08:00 - 01:00

Вебстрана: www.zlatnogrne.restorani.com.mk

Резервација на тел. +389 2 310 1111 / 075 830 830 

Facebook страна: http://www.facebook.com/pages/Zlatno-Grne/86943222263

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.