затвори

Штета! Ја пропуштивте оваа зделка на Grouper.mk!

Не пропуштајте зделка! Зачленете се на Email листата на Grouper.mk!

За компанијата

ПЗУ Skin Solution

ул. 29ти Ноември бр. 4

Добивате

Aнти-стрес терапија на грб и раце со есенцијални масла:


  • WELCOME масажа
  • Релакс масажа на грб и раце

 

Времетраење на третманот: 30 мин.


Услови

  • Купонот може да се користи почнувајќи од 01.10.2013 до 25.06.2012
  • Купонот може да се искористи почнувајќи од 22ри Maj
  • Лимит: 1 лице може да купи повеќе купони
  • Потребно е претходно закажување на тел: 02-6134-111
  • Точна локација: после слаткарница Апче, на 200 метри, од левата страна, веднаш до кафеана Прв пајтон

Опис

Ослободете ја напнатоста од целиот организам со оваа анти стрес масажа на грб и раце на 50% попуст

Анти-стрес  терапијата на грб и раце користи различни техники на масажа со помош на кои се подобрува функцијата на мускулите на грбот и рацете, помага при појава на болки и напнатост, ја опушта мускулатурата и предизвикува состојба на релаксација и опуштање. Ја намалува анксиозноста, ја ублажува дерпесијата, го подобрува сонот  и доведува до состојба на смиреност и релаксација.

Се препорачува за лица кои се чуствуваат исцрпени,напнати,уморни или се под постојан стрес и тензија.

Skin Solutions

Skin Solutions

СПЕЦИЈАЛИСТИЧКА ОРДИНАЦИЈА ПО ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈА И ЕСТЕТСКА МЕДИЦИНА поседува: Сертификат по дерматохирургија, Сертификат за филери, Сертификат за ботокс, Сертификат за мезотерапија, Сертификат за фототерапија, Сертификат за дерматоскопија, Сертификат за козметичка алергологија, Сертификат за хемиски пилинг и Сертификат за ЕЛОС технологија 

Работно време:

Пон - Пет: 10:00 до 20:00ч

Сабота: 10:00 до 14:00ч

Facebook фан страна: PZU Skin Solution

Skin Solutions

СПЕЦИЈАЛИСТИЧКА ОРДИНАЦИЈА ПО ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГИЈА И ЕСТЕТСКА МЕДИЦИНА СКИН СОЛУШН врши:

Прегледи на сите видови кожни и сексуално-преносливи болести; Консултации во врска со вашата кожа; Крио терапија и калтеризација (отстранување на брадавици, младешки и папиломи); Третирање на кожни алергии; Инјектирање на дермални филери; Инјектирање на ботокс; Микродермоабразија; Ултразвучна кавитација;Ултразвучен пилинг,Лифтинг на лице,Јонофореза,Вакум,Дарсонвал, Анти-ејџ третмани; Третмани за избелување (пигментација и флеки),Хемиски пилинг, Класичен третман за лице, Третман за сува и дехидрирана кожа, Третман за нормална и комбинирана кожа, Екслузивни третмани за сјај и хидратација, Хидролифтинг третмани, Третмани за околу очи, Медицински третмани за чувствителна и реактивна кожа, Третмани на лице за мажи со фито-дермо козметика и др.


Skin Solutions


  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.