затвори

Штета! Ја пропуштивте оваа зделка на Grouper.mk!

Не пропуштајте зделка! Зачленете се на Email листата на Grouper.mk!

За компанијата

Deja Vu

Ул. Мито Хаџивасилев Јасмин бб. Т.Ц Рамстор

Добивате

Голема Capricciosa Pizza 


Состојки:

  • кашкавал
  • шунка
  • печурки
  • кечап


Услови

  • Купонот може да се користи почнувајќи од 01.10.2013 до 15.04.2013
  • Купонот може да се користи веднаш по купувањето
  • Пицата важи за во ресторанот (не е за носење)

Опис

Уживајте во неодоливата капричиоза во "Deja Vu"

Што би сакале да јадете?

Замислете си дека денеска би можеле да појадувате во Париз, да одите на ручек во Виена, на закуска во Дубровник или во Пекинг, на вечера во Рим или во Берлин!?

Ви се чини невозможно?

Ако разговарате со нашите кулинарски виртуози во ресторан и кафе-бар „Дежа ву“, ќе имате чувство дека секој од нив утрово тргнал на пат околу светот, за да направи совршен микс на вкусови и ароми, и се вратил токму пред Вие да влезете…

Ја дознал успешната формула… таа е скриена длабоко во свежината на состојките и нивната автентичност. Вистинските гурмани и познавачите на вкусното, убавото и квалитетното, секогаш евоцираат сеќавања за најдоброто од кујната… а од помислата на единствените вкусови, навираат топли спомени, подеднакво вкусни колку и самата храна …

Бидејќи секој специјалитет е многу повеќе од звучно име, комбинација на состојки или уникатна декорација на чинијата, овде нема место за импровизации…Ако доживеете момент на задоволство кој ќе продолжи да живее во Вас…тој ќе се случи повторно…и ќе сакате повеќе и уште повеќе…ќе доживеете вистинско Déjà vu на префинети вкусови.

Дозволете „Дежа ву“ да Ви покаже како…дозволете си создавање на спомени кои ќе сакате да се повторат… Ви посакуваме пријатен пат во светот на вкусното и убавото…

Facebook страна: http://www.facebook.com/profile.php?id=100001902587275

Работно време:

Пон-Чет и Нед: 08:00 - 00:00ч.

Пет-Саб: 08:00 - 01:00ч.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.