Недела на Храна
затвори

Штета! Ја пропуштивте оваа зделка на Grouper.mk!

Не пропуштајте зделка! Зачленете се на Email листата на Grouper.mk!

За компанијата

Игротека "Приказна"

ул. Загребска 28 (ламела 1, влез 1 локал 10)

Добивате

 • Закуп на просторот на игортеката од 2 часа
 • целосна организација од персоналот на игротеката
 • покани за роденденот 
 • ДВД видео снимка
 • ЦД  со слики
 • грицки за дечињата 
 • поклон за славеникот

 

+ гратис 1 час дневен престој и кафе

Услови

 • Купонот може да се користи почнувајќи од 01.10.2013 до 29.02.2012
 • Потребна е претходна резервација на тел. 078 21 64 64 или 612 1591
 • Пред да го купите купонот јавете се во Игротека Приказна да си го закажете посакуваниот датум, а потоа купете го купонот.
 • Едно лице може да купи неограничен број купони
 • Купонот може да се искористи од 01.02.2012 до 29.02.2012
 • По купување на купонот испратете го на  asterix_oli@yahoo.com

Опис

Пружете му на вашето дете роденденска приказна од бајките :) 

Повелете ве водиме на сликовита тура низ игротеката...


Зошто сме поразлични и единствени:

- најбитно имаме најреални цени

- најкомплетна игротека (од 1 до 12 години)

- единствен лавиринт со лизгалка и топчиња,диско,кариоке,балончиња,

- прожектор 2м x3м каде  се пуштаат цртани филмови, музички спотови во зависност од возраста!

- целата игротека е направена како да се наоѓате во приказна

- xbox 360 kinect -единствено кај нас-- се игра на 42 “ плазма ТВ

(нема рачки за играње се игра со телото на децата спектакуларно)

-nintendo wii - се игра на 42 “ плазма ТВ

-wi-fi internet  

(анимација на децата од страна на персоналот играње на песнички,музичко столче,кариоке )

-комплетна посветеност на децата од страна на персоналот

-простор од 100м2 за децата

-50 места за седење за возрасните

-добивате слики и видео во склоп на закупот на игротеката

(сликите ги добивате веднаш а видеото за 1 ден) “а не после 10 дена”

-надворешниот дел (за возрасните) од игротеката е заштитен од надворешни влијанија

-ви даваме опција сами да си ја формирате сумата на славењето на роденденот!

-закупот на просторот е само ваш и нема дневен престој на луѓе сто не ги познавате!

Игротека приказна ви нуди и дневен престој за вашето детенце од само 60 ден 1 час со гратис кафе и wi-fi интернет.

Работно време:

 • секој ден: 15:30 до 22:00часот
 • викенди: 12:00 до 22:00 часот

Повелете….Ви ветуваме дека ќе бидете задоволни.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.