Вашето здравје е најважно! 97% попуст на пакет комплетен општ и специјалистички преглед во поликлиника "Интермед Арт" во вредност од 8800 ден. по цена од 300 ден.

Услови:

 • Купонот може да се користи почнувајќи од 01.10.2013 до 31.08.2012
  • Задолжително е претходно закажување на 02 3060 905, 3069 693 и 078 218 321
  • Купоните можете да ги користите по завршувањето на понудата
 • Често поставувани прашања

Страна 1 од 2, прикажува 20 записи од 25 вкупно, почнувајќи од запис 1

 1. [Image: Tatanasov]  

  Tatanasov

  Dali pregledot e vo eden den?
  on 17/5/12
   
 2. [Image: Grouper]  

  Grouper

  @Tatanasov - Не мора да бидат прегледите во еден ден, потребно е да ги направите сите до крајот на рокот за искористување.
  on 18/5/12
   
 3. [Image: mimich17]  

  mimich17

  Dali edno lice moze da kupi poveke kuponi?
  on 18/5/12
   
 4. [Image: Grouper]  

  Grouper

  @mimich17: Може
  on 18/5/12
   
 5. [Image: markosmilen]  

  markosmilen

  Кое е работното време на клиниката? Дали работи во сабота?
  on 18/5/12
   
 6. [Image: markosmilen]  

  markosmilen

  Кое е работното време на клиниката? Дали работи во сабота?
  on 18/5/12
   
 7. [Image: Liduska23]  

  Liduska23

  jas sum maticen pacient vo poliklinikata,me interesira od koga se vrsat ocni pregledi,dali ima vraboteno ocen lekar? I dali se napraveni eho aparatite bidejki do skoro ne bea ispravni
  on 18/5/12
   
 8. [Image: MinaMk]  

  MinaMk

  Dali site pregledi moze da se izvrsat vo eden den, i dali site se vrsat vo taa poliklinika ili e potrebno da se odi na ocen na edno mesto, usno na drugo itn.
  on 19/5/12
   
 9. [Image: VlatkoChagaroski]  

  VlatkoChagaroski

  Dali so ispituvanje na krvnata slika se proveruva i Heliobakteri? ako ne dali moze dopolnitelno da se doplati za da bite vkluceno i toa ispituvanje?
  on 21/5/12
   
 10. [Image: Grouper]  

  Grouper

  @markosmilen - Работното време на клиниката е пон-пет: 7:30 - 21:00 и сабота 08:00 - 16:00часот
  on 21/5/12
   
 11. [Image: Grouper]  

  Grouper

  @MinaMk - Сите прегледи може да се извршат во ист ден и во истата поликлиника.
  on 21/5/12
   
 12. [Image: Grouper]  

  Grouper

  @VlatkoChagaroski - Проверката на хеликобактери не спаѓа во овој пакет, а доколку сакате да направите и такво испитување се доплаќа 500 ден.
  on 21/5/12
   
 13. [Image: Grouper]  

  Grouper

  @Liduska23 - Ехо апаратите се во функција, работат и секогаш работеле, нема никаков пролбем со нив.
  on 21/5/12
   
 14. [Image: Liduska23]  

  Liduska23

  grouper, jas sum pacient na klinikata i se lekuvam tamu, pa zatoa znam deka mnogu od ovie uslugi poliklinikata ne gi nudi, odnosno ne mi se aparatite ispravni ili nekoi od niv i voopsto gi nemaat. mene licno me imaat prakano da vrsam nekoi analizi na drugo mesto, a znam deka i ocen lekar nemaat, deka eho aparatite ne rabotat i sl. vo klinikata se vraboteni opsti doktori od kade site ovie pregledi se tie nadlezni da gi vrsat?
  on 22/5/12
   
 15. [Image: spkutano]  

  spkutano

  Jas pred malku kupiv eden kupon. Bidejci sakam da kupam uste eden, a nemam povece pari na kartickata, dali moze utre da uplatam so uplatnica ili ponudata e gotova na polnoc?
  on 22/5/12
   
 16. [Image: Grouper]  

  Grouper

  @spkutano - Испратен ви е email проверете го.
  on 22/5/12
   
 17. [Image: spkutano]  

  spkutano

  Thanks. :)
  on 22/5/12
   
 18. [Image: sofia]  

  sofia

  dali vo ponudata e vkluceno urinokultura ili samo obicna urina a ako ne moze da mi kazete kolku se doplaka
  on 22/5/12
   
 19. [Image: MikiMaus]  

  MikiMaus

  Liduska23 sosema si vo pravo so tvojot komentar. I jas go imav istoto iskustvo so taa poliklinika. I mene mi kazaa deka eho aparatite ne im se vo celost vo funkcija a i nemaat specijalisti za site ispituvanaja.Ne e fer da ne lazat nas pacientite za uslugi koi vo celost ne mozat da gi ispolnat.
  on 23/5/12
   
 20. [Image: Grouper]  

  Grouper

  @sofia - Уринокултура не е вклучено во зделката а доколку сакате цената е 400 ден.
  on 23/5/12
   
« Претходна 1 2

Доколку коментарот кој сакате да го поставите се однесува на прашање од техничка природа или во однос на плаќањето ве молиме побарајте го одговорот во ЧПП секцијата. Доколку не го најдете контаткирајте не на contact@grouper.mk. Овој дел е наменет за коментари и прашања за конкретната зделка.