Grouper.mk
види ги сите
Adams Shoes

50% машки и женски чевли Adams & Friends!

606 купени
99 ден.
Genea Lab

До 32% PCR Ковид Тест, брз антигенски тест или аври панел

22 купени
1,000 ден. 900 ден.
B-watch 1920

B-WATCH 1920: До 50% часовници и накит!

3 купени
99 ден.
Катлановска спа

До 54% спа пакет

117 купени
910 ден. 430 ден.
Axel

До 60% облека, обувки и аксесоари во Axel (ГТЦ)!

177 купени
69 ден.
ПЗУ Никоб Лаб

До 19% ПЦР тест за ковид, тест за ковид или сезонски грип или ковид пакет

200 купени
1,600 ден. 1,300 ден.
Esotiq

До 50% долна облека, пижами или козметички производи во ESOTIQ

34 купени
59 ден.
DIOPTRA

До 70% на премиум очила во DIOPTRA

170 купени
99 ден.
Жан Митрев Клиника

PCR тестови за патување или антигенски тестови во Жан Митрев​ Клиника

1301 купени
900 ден.
Хеми Мотор

31% промена и балансирање на 4 пневматици

17 купени
1,000 ден. 690 ден.
Тепих Центар

До 30% практични 100% памучни теписи кои се перат во машина во Тепих Центар

2 купени
59 ден.
ПЗУ Skin Solution

До 88% третман на лице

115 купени
2,500 ден. 330 ден.
Hotel Seven Seasons

До 75% 1/2 HB ноќевања + СПА: Банско (01.12.2021-31.03.2022) Seven Seasons Hotel & SPA

8 купени
3,782 ден. 1,736 ден.
ПЗУ Никоб Лаб

До 90% домашна посета или мобилна екипа

4 купени
400 ден. 99 ден.
Goethe Sprachschule

97% онлајн курс по германски јазик

2670 купени
18,409 ден. 499 ден.
Здружение на возачите на Г. Скопје

30% попуст на технички преглед

25 купени
99 ден.
Winslow Infinity 3*

До 65% HB ноќевање + СПА, Банско (06.12-19.12.2021) Winslow Infinity 3*

3,162 ден. 2,046 ден.
Хотел Тино - Св. Стефан

HB ноќевање + СПА: Охрид (Декември) Хотел Тино Св. Стефан

389 купени
1,350 ден.
Бањишт Хотел & СПА 4*

35% FB ноќевање + СПА: Дебарски бањи (10.03-29.12.2021) Бањишт Хотел & СПА 4*

3795 купени
2,530 ден. 1,650 ден.
Петрол Оил

Петрол Оил: Регистрирај возило и добиј до 20l гориво + 30% попуст на ставката технички преглед

512 купени
99 ден.
Хотел и Бања Косоврасти

47% FB ноќевање+бањски третман: Дебар (Декември) Хотел и Бања Косоврасти

163 купени
3,100 ден. 1,650 ден.
DIAS Shoes & Bags

До 50% DIAS Shoes & Bags

1 купени
99 ден.
Хотел Милениум Палас Охрид

39% BB ноќевање за 2 лица: Охрид (Ноем-Фев) Hotel Millenium Palace 4*

5 купени
2,928 ден. 1,800 ден.
Hotel & Spa Arena

До 35% BB/HB ноќевање: Попова Шапка (Декември) Hotel & Spa Arena

8 купени
2,150 ден. 1,400 ден.
Dr. Car Wash

50% вип или премиум перење на автомобил

42 купени
600 ден. 299 ден.
Студио Show Room by Tasha Ray во Sinergy

50% пакет од 10 Антицелулитни масажи

13 купени
3,000 ден. 1,500 ден.
ПЗУ Res Humana

54% преглед на тироида и тироидни хормони (ТСХ+Т4)

69 купени
3,100 ден. 1,430 ден.
Online Lex Partners

95% оnline курс Word, Excel, Power Point

30 купени
6,200 ден. 310 ден.
Хестиа Апартмани

До 29% ноќевање, Берово Хестиа Апартмани (24.11-24.12.2021)

10 купени
600 ден. 450 ден.
Yummy

До 53% палачинки по избор

84 купени
210 ден. 99 ден.
Queen Mary Academy

99% оnline курс за Аdobe photoshop, indesign and illustrator - 3 in 1 (Аdvanced level)

87 купени
28,272 ден. 310 ден.
Сакам Танц

91% online курс со 39 видео лекции за 4 танци: Салса, Бачата, Диско и Меренге

47 купени
1,500 ден. 139 ден.

Храна и Пијалоци Здравје Култура и Настани Спорт и забава Едукација Релакс Убавина Автомото Kомпјутерски услуги Одржување, хигиена Фото, видео и принт Астрологија
Актуелни производи
Популарни категории
Останати категории
види ги сите

Биди во тек со Grouper новостите.

Биди прв што ќе ги дознае новите информации, попусти и промоции

.