Grouper.mk
види ги сите
Жан Митрев Клиника

PCR тестови за патување или антигенски тестови во Жан Митрев​ Клиника

694 купени
900 ден.
Хотел Радика 5*

15% BB/HB ноќевање + СПА: Маврово (Октомври) Хотел Радика 5*

142 купени
2,418 ден. 2,055 ден.
Impretus AutoSpa

75% промена на предни или задни плочки на автомобил

1,200 ден. 299 ден.
Saint George Palace 4*

24% ноќевања со 2 појадока и 1 вечера + СПА: Банско (01.10-05.12.2021) Saint George Palace 4*

8 купени
3,906 ден. 2,976 ден.
Геталдус

61% оптометриски преглед

1,000 ден. 390 ден.
Gardenia Hotel & SPA 5*

41% BB ноќевање за 2 лица + СПА: Велес (Октомври) Gardenia Hotel & SPA 5*

153 купени
4,526 ден. 2,650 ден.
St. Ivan Rilski Hotel

44% All Inc ноќевање + СПА: Банско (01.10-06.12.2021) St. Ivan Rilski Hotel

14,260 ден. 7,936 ден.
Хотел Романтик Плаза

До 22% BB ноќевање + базен: Дојран (Октомври) Хотел Романтик

362 купени
1,530 ден. 1,190 ден.
Апартмани Јован Охрид

До 24% ноќевање: Охрид (13.10-31.11.2021) во Апартмани Јован

1,500 ден. 1,200 ден.
Sherpa Horse riding - Коњички клуб

До 58% тура со јавање коњи на Галичник

886 купени
3,000 ден. 1,260 ден.
Kumanovo Spa

52% СПА и базен со минерална вода во Kumanovo Spa

79 купени
600 ден. 290 ден.
Веб Академија Еверест

50% прва рата за онлајн детска академија за компјутерски и лични вештини

1 купени
1,000 ден. 500 ден.
Цонка Бус

18% еднодневна шопинг тура во Солун + превоз (02.10-25.12.2021)

1,200 ден. 990 ден.
Бањишт Хотел & СПА 4*

35% FB ноќевање + СПА: Дебарски бањи (Октомври) Бањишт Хотел & СПА 4*

3379 купени
2,530 ден. 1,650 ден.
ПЗУ Лукс Медикус

37% испитување на хеликобактер

13 купени
300 ден. 189 ден.
Seavus Education & Development Center

20% курс Adobe InDesign CC 2021

8,947 ден. 7,157 ден.
Picasso Dental Studio

39% дигитална панорамска снимка на заби

23 купени
800 ден. 490 ден.
OFF ROAD 091

32% off-road тура со АТВ мотори во времетраење од од 1.5 до 2 часа од OFF ROAD 091

3,500 ден. 2,390 ден.
Hotel Beograd Struga

40% BB ноќевање за 2 лица: Струга (Октомври-Април) Хотел Београд

495 купени
3,100 ден. 1,850 ден.
Хотел Белведере 4*

36% BB ноќевање за 2 лица: Охрид (Октомври-Декември) Хотел Белведере 4*

3,596 ден. 2,290 ден.
Villa Aria Ohrid

30% ноќевање за 2 лица: Охрид (Октомври) Villa Aria

2 купени
2,153 ден. 1,500 ден.
Хотел Дипломат Плус

До 11% BB/HB ноќевање за 2 лица: Охрид (Октомври) Хотел Дипломат Плус

14 купени
2,770 ден. 2,460 ден.
Hotel Friends

До 61% BB/HB ноќевање + СПА: Банско (01.12.2021-21.01.2022) во Hotel Friends

2,990 ден. 1,178 ден.
Гинекомедика - Скопје

49% гинеколошки преглед + микробиолошки испитувања

8 купени
2,950 ден. 1,490 ден.
Асоцијација за е-трговија на Македонија

До 25% 4та конференција за е-трговија (12.11.2021)

3,038 ден. 2,294 ден.
Кораб Трница

До 50% ноќевање: Маврово (Октомври) Кораб Трница

105 купени
3,500 ден. 1,750 ден.
ПЗУ Skin Solution

84% АХА терапија на лице

1 купени
2,500 ден. 390 ден.
ПЗУ Офталмос

68% комплетен очен преглед

109 купени
1,000 ден. 320 ден.
MD beauty secrets

51% релакс масажа по избор

1 купени
600 ден. 290 ден.
Mona City Fashion

36% шишање + арганов третман со ампула

5 купени
450 ден. 290 ден.
Сандра ексклузив

До 53% тандем масажа на цело (45 мин.)

6 купени
1,500 ден. 700 ден.
Т.А. Бисер Пром

20% 2 HB ноќевања + превоз + СПА, Банско (23.10-28.11.2021) хотел Grand Royale Apartment Complex & Spa 4*

5,450 ден. 4,350 ден.

Патувања Македонија

Најпопуларната кампања е во тек. Види ги сите зделки од сите дестинации во Македонија овде.

Храна и Пијалоци Здравје Култура и Настани Спорт и забава Едукација Релакс Убавина Автомото Kомпјутерски услуги Одржување, хигиена Фото, видео и принт Астрологија
Категории
Актуелни производи
1,080 ден.
Популарни категории
Останати категории
Актуелни продавници
види ги сите

Биди во тек со Grouper новостите.

Биди прв што ќе ги дознае новите информации, попусти и промоции

.