Grouper.mk
види ги сите
Халк Осигурување АД Скопје

До -30% осигурување од HALK INSURANCE + гратис Covid-19 тест за антитела (IgM и IgC) или антиген брз тест!

21 купени
99 ден.
Жан Митрев Клиника

PCR или антигенски тестови за патување во Жан Митрев​ Клиника

977 купени
1,200 ден.
Euroasia

20% дополнителен попуст на веќе намалените цени до 70% на целиот асортиман во Euroasia

425 купени
19 ден.
Бањишт Хотел & СПА 4*

35% FB ноќевање + СПА во Бањишт Хотел & СПА 4*, Дебар (Април-Мај)

2541 купени
2,530 ден. 1,650 ден.
Гинекомедика - Скопје

49% гинеколошки преглед + микробиолошки испитувања

17 купени
2,950 ден. 1,490 ден.
Сити Пошта

76% достава на пратки за 24 часа!

136 купени
161 ден. 39 ден.
Маива Хотел & Спа

До 55% ВB/HB ноќевање за 2 лица + СПА (13.03-15.05.2021)

128 купени
3,200 ден. 2,290 ден.
KC Home by Kaleceramica

До 20% home decor од SOHO HOME во Kaleceramica

99 ден.
Тепих Центар

До 25% теписи и завеси во Тепих Центар

92 купени
99 ден.
СкринЛаб Биохемиска Лабораторија

70% тест за откривање на интолеранција на 96 видови храна

8 купени
6,000 ден. 1,790 ден.
Хотел и Бања Косоврасти

50% FB ноќевање + бањски третман (Мај) Хотел и Бања Косоврасти

350 купени
3,100 ден. 1,550 ден.
Hotel Sky Corner

41% BB ноќевање за две лица во Hotel Sky Corner, Охрид (05.05 - 31.05.2021)

3,385 ден. 1,990 ден.
Хотел Тино - Центар

40% HB ноќевање за 2 лица во Охрид (Мај)

38 купени
5,000 ден. 2,999 ден.
Геталдус

61% оптометриски преглед

1,000 ден. 390 ден.
Хотел Радика 5*

До 35% BB/HB ноќевање + СПА во Хотел Радика 5*, Маврово

154 купени
3,038 ден. 1,999 ден.
Катлановска спа

49% FB ноќевање + преглед + терапија и СПА во Катлановска Бања (Април-Мај)

97 купени
2,533 ден. 1,290 ден.
Sherpa Horse riding - Коњички клуб

До 58% тура со јавање коњи на Галичник

214 купени
3,000 ден. 1,260 ден.
Кристал Дент Ин

67% чистење забен камен, полирање + пескарење

10 купени
850 ден. 279 ден.
Roll Export

30% ролетни, комарници и прозорци

9 купени
299 ден.
Vitalia

49% Regenecoll кутија (рибји колаген во прав) + бесплатна достава

68 купени
1,960 ден. 999 ден.
Quick Step Macedonia

До 20% ламинат, ливин или паркет во Quick Step Macedonia

299 ден.
Voyager Touristic Service

Ноќевања со појадок и вечера за едно лице во Hotel Fafa Premium во Драч, Албанија!

6,820 ден.
Aqualux

До 20% цел асортиман за бања во Aqualux

4 купени
199 ден.
Хотел Royal View

До 50% BB ноќевање за 2 лица во соба по избор + СПА во Хотел Royal View (Мај)

309 купени
3,600 ден. 1,990 ден.
Полар

До 10% висококвалитетни и сигурносни врати од Полар

10 купени
199 ден.
Гостилница Налеј

50% мешана скара за 4 лица

900 ден. 450 ден.
Certus CRC

40% декарбонизација на автомобил + гратис перење и кафе

22 купени
99 ден.
Петрол Оил

Петрол Оил: Регистрирај возило и добиј до 20l гориво + 50% попуст на ставката технички преглед

854 купени
99 ден.

популарни категории

Патувања Македонија

Најпопуларната кампања е во тек. Види ги сите зделки од сите дестинации во Македонија овде.

Категории
Актуелни производи
Популарни категории
Останати категории
Актуелни продавници
види ги сите

Биди во тек со Grouper новостите.

Биди прв што ќе ги дознае новите информации, попусти и промоции

.