VIGA Дрвени коцки во кофа 50ком

800 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Шифра:

59695
  • бул.Партизански Одреди бр.37, Т.Ц. Буњаковец лок.21 (позади кафе бар Венеција)

    Одведи ме таму

    072 260 223, 075 610 963

    kidolend@gmail.com

Опис

VIGA ДРВЕНИ КОЦКИ ВО КОФА 50ком

Комплет од 50 парчиња коцки во различни бои кои овозможуваат преку игра децата да се запознаат со боите, обликот на коцките преку играта ги развива моторичките способности.

Возраст 2+

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.