VIGA ДРВЕН ЧАСОВНИК СОСТАВУВАЛКА

1190 ден.

Преостанато време

Остануваат:

10

Шифра:

59235
  • бул.Партизански Одреди бр.37, Т.Ц. Буњаковец лок.21 (позади кафе бар Венеција)

    Одведи ме таму

    072 260 223, 075 610 963

    kidolend@gmail.com

Опис

VIGA ДРВЕН ЧАСОВНИК

Постави ги формите на вистинските места, заврт ги стрелките и кажи колку е часот. Со игра детето ги запознава формите, боите, моториката и ги придобива првите математички знаења.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.