VIGA ДРВЕНА ДРУШТВЕНА ИГРА НЕ ЛУТИ СЕ ЧОВЕЧЕ

799 ден.

Купени:

1

Остануваат:

9

Шифра:

50064
  • бул.Партизански Одреди бр.37, Т.Ц. Буњаковец лок.21 (позади кафе бар Венеција)

    Одведи ме таму

    072 260 223, 075 610 963

    kidolend@gmail.com

Опис

VIGA друштвена игра не лути се човече

Класична друштвена игра за 2 до 4 играчи. Целта на играта е да ги донесат сите четири фигури што е можно поскоро до финишот. По завршувањето на играта, фигурите и коцките во прилагодената кутија.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.