РОБОТ ДИНОСАУРУС КИНГ, СО ДАЛЕЧИНСКО ВОДЕЊЕ

1290 ден.

Преостанато време

Остануваат:

10

Шифра:

352
  • бул.Партизански Одреди бр.37, Т.Ц. Буњаковец лок.21 (позади кафе бар Венеција)

    Одведи ме таму

    072 260 223, 075 610 963

    kidolend@gmail.com

Опис

РОБОТ ДИНОСАУРУС КИНГ, СО ДАЛЕЧИНСКО ВОДЕЊЕ

Со помош на далечинското го управувате напред-назад, Со притискање на копчето испушта звучни ефекти и музика. Има светлосни ефекти во очите. Работи на батерии.

Карактеристики:

- димензии: 46см

- возраст: 3+

 

 

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.