Практичен флексибилен додаток за штрафилица

250 ден.

Купени:

4

Остануваат:

31

Шифра:

000 742
Катeгории:

  • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

    Одведи ме таму

    02 613 7030

    info@teslaled.mk

Опис

Практичен и те како потребен флексибилен додаток за штрафилица

Спецификација: Материјал: Пластика + метал Целосна должина: 295mm Флексибилни димензии на додатокот: шестоаголен држач: 6.35mm (1/4 ") Внатрешна шестоаголна глава: 6.35mm

Боја: црна

Функција: Овој флексибилен додаток може да се користи за штрафилица. Флексибилна глава може да се монтира со хексагонален дел (1/4 рачка), првата серија, главно се користи во компјутерска шасија, електрични кабинети, мебел, електрични апарати и друг тесен простор

Пакетот вклучува: 1 x флексибилен додаток

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.