Јаже за скокање. Влезете брзо и лесно во физичка форма.

249 ден.

Шифра:

000 776
 • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

  Одведи ме таму

  02 613 7030

  info@teslaled.mk

Опис

 • Одлична аеробна вежба за целото ваше тело.

 • Влезете брзо и лесно во физичка форма.

 • Брзо и ефикасно за намалување на телесната тежина.

 • Јажето лесно се подесува според висината на телото.

 • За сите возрасти. Мажи или жени не е битно.

 • 10 минути на скокање со јаже заменува до 20 минути на трчање.

 • Погодно за вежбање било каде.... дома, тераса , ходник,  двор!!!

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" тука
Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.