ЛЕД сијалица Е27 со јачина по избор: 3W, 5W, 7W, 9W или 12W во бела или жолта боја

80 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

2
 • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

  Одведи ме таму

  02 613 7030

  info@teslaled.mk

Опции на понудата:

3W - жолта 3000К 80 ден.
3W - Бела 6000К 80 ден.
5W - жолта 3000К 99 ден.
5W - Бела 6000К 99 ден.
7W - жолта 3000К 119 ден.
7W - Бела 6000К 119 ден.
9W - жолта 3000К 135 ден.
9W - Бела 6000К 135 ден.
12W - жолта 3000К 145 ден.
12W - Бела 6000К 145 ден.

Опис

ЛЕД сијалица 3W, 5W, 7W, 9W, 12W

 • Грло Е27
 • Заменува 25W / 50W / 70W / 90W / 120W
 • Боја - Бела 6000К
 • Боја - Жолта 3000К

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.