8 ја следат оваа компанија


Светлокафеав машки кожен ремен

1090 ден.

Преостанато време

Шифра:

596

Опис

СВЕТЛОКАФЕАВ МАШКИ КОЖЕН РЕМЕН 

Овој класичен ремен кој е порабен по краевите со висококвалитетен конец во соодветна боја го краси внимателно одбрана едноставна тока. Накратко, ремените се со прецизна изработка со која добивате квалитет и елеганција со дозирна спортска нота. 

Мтериjал: природна кожа 

Димензии: 

  • Ширина: 3cm 
  • Должина: 130cm 

Боја: црна и светлокафеава

Забелешка: Ценети купувачи, не е исклучено минимално отстапување во тоналитетот на бојата на материјалот на реалниот производ со  бојата на производот прикажан на фотографијата.

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.