УСБ вакумски чистач за тастатура

250 ден.

Купени:

1

Остануваат:

99
Катeгории:

  • ул. Костурски Херои бр. 17 локал 3

    Одведи ме таму

    02 613 7030

    info@teslaled.mk

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

УСБ компјутерски чистач. + ГРАТИС мини четкичка 

Четкичката е специјализирана за електрични производи и не создава електрицитет.

Беспрекорно ја чисти вашата тастатура но и тешко достапните агли!!

Го зголемува животниот век на секој уред и тастатура.

Одличен и многу практичен производ.

Производот може да се користи за компјутерски тастатури, телефони, далечински команди, телевизори, фото апарати и било какви други електронски уреди.

Видео во прилог.

Детали за испорака

Подигнување

Производот може да го подигнете од локациите на "Тесла Лед". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Тесла Лед" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

Испорака

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 1000 ден..
Види ја продавницата на "Тесла Лед" овде

  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.