15 ја следат оваа компанија


- 10%

Solac LV1301 Steam Jet 2.1 чистач на пареа + бесплатна достава

3199 ден.

2879 ден.

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Пареата ефикасно и сигурно ја отстранува најупорната нечистотија, со чистачот на пареа Steam Jet 2.1 темелно ќе исчистите прозорци, тапацир, завеси, автомобилски седишта, бањи, кујни, плочки и сè што сакате да го дезинфицирате до 99%. Најпрофесионално, брзо чистење со најуспешни резултати.

Со моќност од 1050W, 3 јачини на притисок и проток од 30g / min.

Комплетно еколошко чистење, со чистачот на пареа Steam Jet 2.1 нема да треба да користите никакви хемикалии за чистење, со пареа ќе биде доволно ефикасно да ги отстраните дамките и нечистотијата, истовремено да ги елиминирате сите видови алергени и бактерии. Ги спречува остатоците од алергени да се формираат на исчистените површини и обезбедува безбедно опкружување за деца кои страдаат од алергија.

Заштедете време и откријте го најефикасниот начин за чистење. Steam Jet 2.1 е подготвена за само 3 минути и има 350 ml капацитет, дополнителен кабел од 3 метри и ергономска рачка, одлични карактеристики за максимална брзина и ефикасност.

Со 9 додатоци : мерна чаша и инка за лесно полнење;  тркалезна четка, наклонета млазница, конусна млазница, чистач за стакло, додаток за чистење ткаенини, крпа и црево за најразновидно чистење, ги достигнува сите агли и ефикасно ги чисти сите видови површини. За максимална безбедност, има тројно безбедносен систем кој гарантира најудобна, практична и безбедна употреба на машината за чистење на пареа Steam Jet 2.1. Покрај тоа има и соодветно светло за индикатор за ниво на притисок и систем против капење.

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.