15% попуст на велосипед Max МИСИ 5.0 РОЗЕВ 24" од АгроTехнA

7990 ден.

6792 ден.

Преостанато време

 • Катна гаража Разловечко Востание, Ул. Мирче Ацев бр.2 лок.1 и 2

  Одведи ме таму

  078 481 998, 02 6160 724

  prodavnica11@agrotehna.com.mk

Опис

Карактеристики на производот:

 • Големина на тркала: 24"
 • Метален рам: 13"
 • Гуми Wanda: 24"x 2,35
 • Рачки за кочници: полу алуминиумски со менувач
 • седиште: Vader Sport со М6 Quick Release
 • Бандажи: дупли алуминиумски
 • Предна вилушка со амортизер
 • Кочници: алуминиумски V-brake 
 • Средна осовина: со затворен касетен систем
 • Шифтери на преден менувач -  Брзо менување (Rapid Fire)
 • Шифтери на заден менувач - Брзо менување (Rapid Fire 7 speed)
 • Педали: полу метални со лагери

УСЛОВИ:

 • Купонот може да се искористи од 09.05.2019 до 09.06.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од продавниците на Агротехна или да ви биде доставен
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 09.05.2019 до 09.06.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.