53 ја следат оваа компанија


Ослободете се од напнатоста! 50% Масажер Fascial Gun BLD-320

9000 ден.

4500 ден.

Опис

Карактеристики на производот:

 • Добро вграден масажер со висок квалитет и многу моќна вибрација на удари.
 • 500-2400 удари во минута во зависност од брзината што ќе ја одберете.
 • 6 брзини
 • Ергономската рачка, копчето за напојување и артикулационата глава се дизајнирани за да можете самите да достигнете до местото на болката.
 • Совршен за растурање на јазлите во мускулите и обновување на мускулите по тренингот.
 • Пулсирачкото дејство е одличен отстранувач на болките.
 • Пиштолот за масажа е дизајниран да ослободи области од ткивото кои што може да бидат заглавени или тврди.
 • Компактен дизајн, одличен за машки и женски спортисти, бодибилдери, пливачи итн.
 • Димензии на производот: 22 x 16.5 x 6.5 cm
 • Капацитет на батерија: 2500 mAh
 • Време за користење: 120 min
 • Време на полнење: 180 min

Здравјето е најдобриот подарок! Масажерот може да се користи во удобноста на вашиот дом. Совршен е за грижа за здравјето на целото семејство. Создаден за професионални спортисти, луѓе со хронична болка и за луѓе кое се занимаваат со спорт во слободно време. 

Ултра тивок и пренослив масажер, со ергономски дизајн, кој овозможува длабока масажа и опуштање на мускулите и ослободување од болка.

Ослободете се од напнатоста на рамената, грбот, колковите и нозете. Mасажата може да си ја направите сами, или може целосно да се опуштите додека некој друг го прави тоа за вас. Изберете ги вистинските додатоци за опуштање на различен дел од мускулите.

Масажерот ги ублажува болките во рамената и ја намалува тензијата во грбот, создадена од предолго седење. 

Се препорачува негова употреба во вежбите за загревање пред тренинг и по вежбање, за да помогне во процесот на закрепнување по вежбањето. Користете ја терапијата за масажа за да ја подобрите дневната флексибилност, да ги намалите болките во зглобовите и мускулатурата.

 

 

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.