46 ја следат оваа компанија


- 34%

Somafix SFSH2000 (2083) индустриски фен 1000/2000 W + 6 месеци гаранција

1800 ден.

1190 ден.

Шифра:

1500000000479
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Модел: SFSH2000
 • Јачина: 1000/2000 W
 • Загрева на температура: 350/550 степени
 • Протек на воздух: 300/500L/min
 • Напон/фрекфенција: 230 ~ 240V/50 ~ 60 Hz

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.