- 22%

VIVAX Циклонска правосмукалка VCC-700B + 1 година гаранција

4500 ден.

3490 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактеристики на производот:

 • Нова еколошка правосмукалка со енергетска класа А
 • Должина на кабел: 5 метри
 • 700 W
 • Сад од 2L
 • Индикатор за наполнетост на садот
 • Нова ECO performance четка за смукање
 • Метална телескопска рачка со должина од 90 cm
 • HEPA 12 филтер

 

Vivax VCC-700B- нова еколошка правосмукалка со енергетска класа А. Vivax NEO не користи вреќички туку прашината ја собира во сад од 2L и на тој начин го убрзува одржувањето. Го миеме садот и правосмукалката е спремна за работа.

 

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.