46 ја следат оваа компанија


Слушалки Yurbuds Inspire 100 by JBL во боја по избор + 1 година гаранција

1300 ден.

990 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактертистики на производот:

 • Фреквентен опсег: 20Hz - 20kHz
 • Динамичен драјвер: 14.2mm
 • Спикер: 15mm

Достапни бои:

 • Aqua/White - Светло сина/Бела
 • Black - Црна
 • Red/Black - Црвено/Црна
 • Pink/White - Розева/Бела
 • Purple/White - Виолетова/Бела

Технологијата Twist Lock ги “заклучува” слушалките со едноставен потег. Откако ќе се постават, ушните гумички се "заклучени" на место и немаат можност да се ослободат дури и за време на најтешките вежби.

Inspire 200 се дизајнирани за интензивни вежби. Потта и влагата нема да ве попречуваат во вашите цели и нема да влијаат на вашите слушалки.

Дизајнирани за да овозможат поголем амбиентален звук од повеќето други слушалки. Ова ве прави сигурни и свесни за вашето опкружување додека сеуште извршувате дел од вашите вежби.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.