42 ја следат оваа компанија


Фитнес крпа за разладување во боја по избор

150 ден.

89 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

2
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Фитнес крпа за разладување со голема асорбирачка моќ
 • Може да се пере во машина за алишта или на рака
 • Оставете ја да се исуши природно

Напомена:

* Исперете ја крпата пред употреба.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.