- 43%

Мини масажер за стапала на батерии

400 ден.

229 ден.

Купени:

1

Шифра:

500000000122
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Купи го овој производ со Mastercard и добиј 5% бонус во твојата торбичка!

Опис

Карактеристики на производ

 • Одличен за масажа на вашите стапала
 • Ја затегнува кожата
 • Компактен дизајн
 • Лесен за употреба
 • Се активира на притисок од стапалото
 • 6 тркалца кои се вртат 360 степени
 • Флексибилен
 • Димензии: 15.5 x 12 x 8cm
 • Користи 3 ААА батерии
 • Материјал: ABS
 • Боја: црвено - бела

Детали за испорака

Испорака

Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 ден..

Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.