2 ја следат оваа компанија


Женски парфем по избор (50 мл)

470 ден.

Преостанато време

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • Бул. К. Ј. Питу бр. 26-1/8

  Одведи ме таму

  071 809 545

  remipandoo@gmail.com

 • Skopje City Mall – 1-ви кат

  Одведи ме таму

  071 809 545

  remipandoo@gmail.com

 • Vero Jumbo

  Одведи ме таму

  071 809 545

  remipandoo@gmail.com

 • ГТЦ приземје (спроти Bottoni)

  Одведи ме таму

  02 2469 614, 02 2460 186

  remipandoo@gmail.com

Опис

Парфемот е како потпис - уникатен, специфичен и уникатен. Тоа е миризливиот автограм што го оставаме во мислите на луѓето. Парфемот е начин да се изразиме, така што неговиот избор првенствено зависи од индивидуалниот вкус, карактер, темперамент. Изборот зависи и од поводот, сезоните, географската ширина и други фактори.

Истакнете:

 • ја грижата за себе
 • чекорете со самодоверба
 • оставете впечаток за паметење
 • почитувајте се себе си 

Една од најзначајните својства на парфемот е начинот на кој тој веднаш влијае на нашата психа. Студиите покажуваат дека аромите можат да стимулираат или смират, директно влијаат на емоциите и сензуалноста.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 800 денари.
 • Време потребно за достава за Скопје: 2 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 071 809 545
 • Види ја продавницата на "Refan" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете на една од локациите на "Refan" на Бул. К. Ј. Питу бр. 26-1/8
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани

За компанијата

Рефан е препознатлив бренд за парфеми кои се верна варијанта на брендираните парфеми, лојалноста на клиентите, нивното задоволство и годините зад нас се потврда за ова. Парфемите се екомимичен начин за вистинско задоволство вистинските љубители на парфеми.

Рефан е производител на широка палета на природни креми за лице. Рефан кремите се начин да имате природна нега, без оптеретување на семејниот буџет, и овозможува вистинска нега по триесетата, но и многу помлади.

Стотици дами ни ја доделија довербата, си го растеретија семејниот буџет, и нивното лице е здраво и сјајно!

Стилот на продажбата ни овозможува да ги примаме непосредно комплиментите кога тие ќе се вратат по ист или сличен производ и истовремено ќе го изрази своето задовоство.

Погледнете го широкиот асортиман на креми за лице со природни состојки и одбере те ја вистинската нега на вашата кожа.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.