2 ја следат оваа компанија


Екстерна батерија Nitro N-Quantum/Volta PowerBank со капацитет од 2200mAh

400 ден.

199 ден.

Купени:

2
 • Иван Козаров 24 лок.21 (Стара Рампа - Кисела Вода)

  Одведи ме таму

  02 55 11 374, 02 25 53 472, 071 243 833

  nitro@nitro.mk

Опис

Технички карактеристики:

 • Капацитет: 2200mAh
 • Input: 5V 1A
 • Output: 5V 1A (Standard Charge)
 • Состав: метал/пластика
 • Бои: сребрено-сива, црна, сина и црвена
 • Micro USB вклучено во пакувањето.

Компактна надворешна батерија од 2200mAh, ултра лесна за пренос со модерен изглед и метален финиш во сребрено - сива, црна, сина и црвена боја.

Дава излез на струја со јачина од 1А и овозможува полнење на Вашите мобилни уреди со стандардна брзина: за мобилен телефон, таблет, MP3/4 плејер, звучници и слично.

Има додаток за LED светло коешто свети кога е активна батеријата.

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 денари.
 • Време потребно за достава во Скопје: 2 работни дена по процесирање на нарачката
 • Време потребно за достава низ Македонија: 5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 071 243 833
 • Види ја продавницата на "Нитро Компјутери" овде

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Нитро Компјутери" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Пред подигнувањето на производите од Нитро Компјутери пожелно е претходно јавување на 071 243 833 поради евентуална мобилност на вработените надвор од продажното место
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.