15 ја следат оваа компанија


- 7%

Бензиски сврдел + 2 години гаранција + бесплатна достава Iskra LDE-520A

14999 ден.

13999 ден.

 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Моќен, лесен, пренослив бензиски сврдел за отварање дупки во секоја полутврда површина
• Моќност на моторот: 1,45 kW
• Работна брзина на моторот: 7500 вртежи во минута
• Мотор капацитет: 52 cm3
• модел на мотор: LD1E44F-5, 2-тактен
• Тип мотор: едноцилиндер, со воздушно ладење
• Обратна брзина: 0-270 вртежи во минута
• Капацитет на гориво: 1200 ml
• Макс. дијаметар на бургија: Φ300 mm
• Должина на бургија: 650 mm
• Вклучувајќи вретено: Φ100 mm, Φ150 mm, Φ200 mm
• Димензии на амбалажата (mm): 1180 (D) x 360 (W) x 280 (V)
• Нето тежина: 10 кг
• Бруто тежина: 16,8 кг

Гаранција - 2 години

Детали за испорака

Испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.