46 ја следат оваа компанија


- 26%

Маса на расклопување во боја по избор TONS GARDEN

5000 ден.

3690 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Димензии:
 • Маса: 180 x 75 x 72 см
 • Бои:
 • 7218 – црна
 • 7221 – кафеава
 • Материјал: задебелена плетена пластика и метални засилени ногарки

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.