39 ја следат оваа компанија


Pro Wax 100 Апарат за топење на восок

1000 ден.

790 ден.

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Одличен за приватна и професионална употреба
 • Температурата може да се прилагоди од 0 степен до 55 степени
 • Погоден за сите видови на восок
 • Исто така доколку не го користите за восок за депилација можете да го користите за топење чоколадо, фонду, шеќер и слично
 • Пакетот вклучува: упатство за употреба
 • Моќност: 80 W
 • Капацитет: 500 ml
 • Димензии на апаратот: дијаметар 18 cm x висина 15cm
 • Димензии на садот за топење: дијаметар 10.5 cm x висина 6.5 cm
 • Работи на: 220-240 V
 • Фреквенција: 50 / 60 Hz

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 999 денари
 • Време потребно за достава: 3-7 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата на 070 505 099
 • Види ја продавницата на "Авио Трејд" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.