img
img
img
img
img
img
img
img
img
img

5 ја следат оваа компанија


Montblanc - MEISTERSTUCK SET (Meisterstuck)

19400 ден.

Преостанато време

Шифра:

116841
 • ул. Љубљанска бр.4, Сити Мол- локал - 127Ц

  Одведи ме таму

  02 308 1722 ; 076 288 216

  contact@bozinovski.com.mk

 • ул. Македонија бр. 29

  Одведи ме таму

  2 3124 212 ; 076 223 322

  contact@bozinovski.com.mk

 • ТЦ Рамстор

  Одведи ме таму

  02 3217 490, 076 223 344

  contact@bozinovski.com.mk

 • ул. Маршал Тито бр. 42а Битола

  Одведи ме таму

  047 238 500, 076 207 000

  contact@bozinovski.com.mk

Опис

MEISTERSTUCK SET

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 3000 денари
 • Време потребно за достава: 2 до 4 работни дена. по процесирање на нарачката
 • За време на промоции и попусти, испораката може да трае повеќе време од вообичаено.
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 308 1722; 076 288 216
 • Види ја продавницата на "Bozinovski watches & jewelry" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

За компанијата

Компанијата Божиновски часовници и накит, пионер во стилот и иновацијата во Македонија уште од 1996 година, започна со работа во Битола и набрзо ја прошири својата продажна мрежа и во Скопје. Покрај трите сопствени продажни салони, Божиновски ги нуди своите производи и низ мрежата на агенти и франшизи низ Македонија.

Компанијата веќе 20 години создава вредности, доверба и квалитет, кои секојдневно преку вложување и грижа кон своите вработени ги пренесува на сите свои купувачи.

Брендот Божиновски, како официјален претставник, е препознатлив по врвните, исклучителни модели на: Omega, Breitling, Longines, Hamilton, Montblanc, Tissot, Ititoli, TAG Heuer, Calvin Klein, Swatch, Troika, и Flik Flak. Кај нас, за сите ваши посебни моменти, можете да најдете и уникатни колекции на златни прстени.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.