53 ја следат оваа компанија


Hurricane Spin Scrubber Ротирачка четка за чистење

1200 ден.

990 ден.

Шифра:

300000001370

Опис

Kарактеристики на производот:

 • Чистете со еден допир на копчето
 • 300 вртежи во минута
 • Исчистете од најмала до најголема површина
 • Безжичен производ со батерија што се полни
 • Рачка за продолжување
 • 3 различни глави за чистење
 • Комплетот содржи: машина за чистење, продолжена рачка, полнач, тесна четка за ќошеви и недостапни површини, голема четка за големи површини и голема полукружна четка која е погодна за сите површини
 • Супер ротирачката четка за чистење има неверојатни 300 вртежи во минута, што заменува 15.000 движења при чистење
 • Може да се користи со средства за чистење
 • Одлична е за чистење на плочките и фугата помеѓу нив, без да имате болки во грбот
 • Батеријата на уредот се полни со адаптер и откако ќе се наполни батеријата можете да започнете со чистење
 • Супер ротирачката четка за чистење е лесна за употреба и одржување. Кога ќе завршите со чистењето, може да ја нанесете четката во водата и исплакнете ја
 • Пакетот вклучува три различни видови четки за чистење кои се лесни за менување

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.