Дестинација Македонија! Продолжен викенд за 11ти Октомври во Охрид! До 45% попуст на ноќевање за две лица во апартман по избор: De Lux апартмани или Вила Коста во Апартмани Kоста - Охрид

Цена од

1090 ден.

Цена

ден.

ден.

Опција Ве молиме одберете една од наведените опции!

Вредност

1990 ден.

Попуст

45%

Заштеда

900 ден.

ОГРАНИЧЕНИ КОЛИЧИНИ

Купени: 19

 • Ул. Димитар Влахов, бр. 46 1/6

  Одведи ме таму

  071 935 679

  vilakosta@gmail.com

Добивате

Опции на понудата:

Ноќевање за двајца во Вила Коста (ул.Цар Самоил бр. 26) 1,990 ден. (32 еур)
1,090 ден. (18 еур)
Ноќевање за двајца во De Lux Апартман (ул. Димитар Валахов бр. 46) 1,990 ден. (32 еур)
1,290 ден. (21 еур)

*Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања

Услови

 • Купонот може да се искористи од 11.10.2019 до 14.10.2019
 • Пред да го купите ваучерот потребно е да направите резервација на телефон или e-mail
 • По купувањето на ваучерот потребно е да го испратите на e-mail со цел да ја комплетирате резервацијата, истовремено оставите контакт телефон
 • Потребно е да го приложите оптечатен ваучерот при посетата на Апартмани Коста
 • Потребно е да престојувате минимум 2 ноќевања, односно да купите 2 (два) купони.
 • За деца до 5 год. бесплатно доколку не користи посебен кревет
 • За деца над 5 год. или трет возрасен се доплаќа во апартманите 500 ден. за ноќевање на засебен кревет - тогаш апартманот е трокреветен. 
 • За користење на трокреветен апартман како двокреветен се доплаќа во апартманите 300 ден.
 • Можете да купите повеќе ваучери и да ги комбинирате за повеќе ноќевања
 • Туристичката такса не е вклучена во цената, и изнесува 60 денари по лице на ден, и доплатата се врши директно во Апартмани Коста
 • Превозот не е вклучен во понудата
 • Доколку не го искористите купонот до истекот на рокот истиот пропаѓа и средствата не може да се рефундираат

Опис

Целосно уживање и релаксација во едни од најубавите апартмани во Охрид! Со овој купон имате можност да изберете еден од апартманите:

Вила Коста

 • Тоалет и бања
 • ТВ/ Кабелска
 • Фрижидер
 • Постелнина/пешкири
 • Бесплатен wi-fi интернет
 • Фен за коса

De Lux Апартмани Коста

 • Спална соба
 • Чајна кујна
 • Фрижидер
 • Тоалет и бања
 • ТВ/Кабелска
 • Постелина/пешкири
 • Фен за коса
 • Бесплатен wi-fi интернет

De Lux Апартманите Коста се отворени во 2010 и се наоѓаат во строгиот центар на Охрид, непосредно до Охридската гимназија Св. Климент Охридски на 100 м од брегот на езерото. Инаку достапни се 6 апартмани, двокреветни и трокреветни, сите се со посебни влезови, на еден спрат. Собите се луксузно опремени со француски лежаи + чајна кујна и фрижидер

Секоја соба е опремена со: сопствено купатило, ТВ/ кабелска, фрижидер и постелнина (голем пешкир за капење, пешкир за лице и уште еден помал пешкир, хотелски сапунчиња, мини шампони и фен за коса). Во собите исто така има бесплатен wifi интернет.

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
 • RO: Ноќевање
 • BB: Ноќевање со појадок
 • HB: Ноќевање со појадок и вечера
 • FB: Ноќевање со појадок, ручек и вечера
 • AI (All Inclusive): Ноќевање со појадок, ручек, вечера + екстра пакет согласно програмата

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Испратете e-mail до компанијата.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.