- 12%

12% Гејминг контролер 5/1 White Shark GPW-2021 PANTHEON

800 ден.

704 ден.

Преостанато време

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Опис

Гејминг контролер 5/1 White Shark GPW-2021 PANTHEON

 • Фрекфенција: 2.4 GHz wireless tehnologija
 • Досег: 10 m
 • Компатибилнос: PC / PS2 / PS3 / Android TV box / Android TV
 • Поддршка за андроид: нема
 • PC OS поддршка: Windows XP / Vista / 7 / 8 /10
 • Копчиња: 17 tipki, два 3D joystica
 • 8-way дигитален и аналоген начин на работа
 • Дуал вибрација поддршка (не работи на андроид)
 • Напојување: 3 x AAA батерии (не се вклучени во пакетот)

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 01.10.2019 до 01.12.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт ТЦ Беверли Хилс) или пак да ви биде доставен
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.