- 12%

12% попуст на бежична тастатура со маус - модел WKM-26 од Рувекс

990 ден.

871 ден.

Преостанато време

Купени:

1
 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Добивате

Безжична тастатура со маус - модел WKM-26

Опис

Карактеристики на производот

Keyboards

 • Keys: 106 Keys + 9 multimedia keys
 • Keyboard layout: HR
 • Keystroke lifetime: over 10 milion times
 • Operating voltage/current: 3 V / 5 mA
 • Dimensions: 443 mm x 156 mm x 24 mm
 • Weight: 455 g

Mouse

 • 6D Wireless optical mouse with scroll wheel 
 • Resolution: 800 do 1600 DPI changeable
 • Operating voltage/current: 3 V / 20 mA
 • Dimensions: 104 mm x 62 mm x 38 mm
 • Weight: 56 g

Plug & Play

 • Range: 10m
 • Interface of micro USB reciver: USB 2.0
 • Operating frequency: 2402MHz~2480MHz  
 • Compatible with: Windows XP / 2000 / Vista / 7 / 8.x / 10 and MAC OS 10
 • Operating Temperature: 0 ~ 40 °C
 • Operating Humidity: 10 % - 90 % RH
 • Included batteries: 4 x AAA
 • Color: Black and red

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 27.05.2019 до 18.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт ТЦ Беверли Хилс) или пак да ви биде доставен
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 23.07.2019 до 18.09.2019

Детали за испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Рувекс". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Види ги сите промоции и производи од "Рувекс" овде

Испорака

 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.