- 12%

12% попуст на Digitus DA-70614 Продолжен кабел за напојување + 2 УСБ влеза од Рувекс

1400 ден.

1232 ден.

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Добивате

Продолжен кабел за напојување + 2 УСБ влеза

Опис

Техничка спецификација

 • 4x сигурносни штекери 45° layout
 • 2x USB ports (5V / 2A max.) за полнење на УСБ уреди
 • 2x универзални отвори за табли со различна дебелина
 • Прекинивач со илуминација
 • Уред со заштита за деца
 • Високо квалитетно Алуминиумско кукиште
 • Погоден и за вградување во зид
 • Должина на кабел: 1.5 m
 • Влезна волтажа: 110 - 240 VAC
 • Фрекфенција: 50 Hz
 • Излезна моќ: 3680 W, 16 A (max.)
 • Димензии: L 35.0 x W 6.0 x H 5.0 cm
 • Тежина: 700 g
 • Боја: сребрено/црна

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 08.06.2019 до 08.08.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт ТЦ Беверли Хилс) или пак да ви биде доставен
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.