• ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

    Одведи ме таму

    02 3290 585; 078 416 286

    ruvex@hotmail.com

Добивате

Идеален универзален држач за таблет со димензии 7-10” за во автомобил во текот на долгите патувања.(се поставува на наслоните за глава од предните седишт

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

Карактеристики: 

  • Colour: Black
  • Line: Universal, Vehicle 

Field of Application

  • Recommended: Use Tablet

Size & Weight

  • Clamping Range From: 12.5 cm
  • Clamping Range Up To: 23 cm
  • Device High of:18.6 cm
  • Device High up to: 24.9 cm
  • Device Width of: 10.9 cm
  • Device Width up to: 15 cm
  • Maximum Load Capacity: 1 kg

Physical Properties

  • Material: Plastic Material
  • Model: Headrest Bracket
  • Positioning: 360° Freely Adjustable

УСЛОВИ:

  • Купонот може да се искористи од 23.07.2019 до 23.09.2019
  • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
  • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
  • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
  • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
  • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
  • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
  • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
  • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.