- 12%

12% попуст на кулер за лаптоп White Shark CP-25 ICE Warrior од Рувекс

1310 ден.

1152 ден.

Преостанато време

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Добивате

Кулер за лаптоп White Shark CP-25 ICE Warrior

Опис

Одлично дизајниран гејминг кулер за лаптоп со 4 вентилатори кој овозможува стабилна температура на вашиот лаптоп во текот на видео игрите.

Карактеристики на производот:

 • Големина на лаптоп: до 17,3" 
 • Диензија на вентилатори: 2 x 125mm, 2 x 70mm
 • Брзаина на вентилатори: 1500RPM ±10%
 • Проток на воздух: 21 CFM
 • Работна бучава: 21 dBA
 • Подесување на наклон: 5 позиции
 • USB Hub: да
 • Поврзување: USB 2,0
 • Работен напон: DC 5V (USB)
 • Боја: црна
 • Материјал: ABS + PC пластика со метална мрежа
 • Димензија: 390mm x 280mm x 28mm
 • Тежина: 867g

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 27.06.2019 до 27.08.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 27.06.2019 до 30.08.2019

Детали за испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Рувекс". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Види ги сите промоции и производи од "Рувекс" овде

Испорака

 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.