- 12%

12% попуст на Linksys Wi-Fi Range extender RE3000W од Рувекс

2590 ден.

2279 ден.

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Добивате

Linksys RE3000W Wi-Fi Range Extender

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

Linksys RE3000W овозможува проширување на бежичната мрежа во домот или канцеларијата преку редистрибуција и репетиција на сигналот од рутерот до најосетливите непристапни точки со што се овозможува непречено работење на сите смарт уреди (таблети, смарт телефони, компјутери итн)

 • Мрежни стандарди: IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11u
 • Работна фрекфенција: 2.4GHz
 • Влезни порти: Брза Ethernet порта
 • Лед индикатор: напојување, мрежа (link, activity)
 • Копчиња:1x за ресетирање
 • Оперативна температура: 32 to 104°F (0 to 40°C)
 • Температура на уредот: -4 to 140°F (-20 to 60°C)
 • Оперативна влажност: 10 до 80%
 • Максимален проток: 300 Mbps

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 10.08.2019 до 10.10.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.