- 12%

12% попуст на моторизиранo компјутерскo постоље за маса SBox MD-223R од Рувекс

30990 ден.

27271 ден.

Преостанато време

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Опис

Моторизиранo компјутерскo постоље за маса SBox MD-223R

 • Material: Steel,Plastic
 • Color: Grey
 • Frame Orientation: Rectangular
 • Table Top Thickness: >2.5cm (>0.98")
 • Desk Height Adjustment Range: No
 • Desk Height Adjustment Mechanism: Electric
 • Product Size: 1000X700X630mm (39.4"X27.6"X24.8")
 • Table Top Size: (1100-2200)X(700-1000)mm ((43.3"-86.6")X(27.6"-39.4"))
 • Desk Height Range: 630-1250mm (24.8"-49.2")
 • Width Range: 1000-1700mm (39.4"-66.9")
 • Input: 100V-240V
 • Motor Qty: 2
 • Table Leg Qty: 2
 • Column Segments: 3
 • Feet Adjustable: Yes
 • Wheels: No
 • IP Grade: 20
 • Operating Temperature: 5℃~+40℃
 • Max. Load Capacity: 100kg (220lbs)
 • Max. Speed: 38mm/s
 • Control Type: Touch Screen
 • Timed Reminder: Yes
 • User Manual: Yes
 • Power Plug: Yes
 • Magnetic: Yes
 • Note: Table top isn’t included in the package

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 24.04.2019 до 24.06.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт ТЦ Беверли Хилс) или пак да ви биде доставен
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 24.04.2019 до 24.06.2019

Детали за испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Рувекс". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Види ги сите промоции и производи од "Рувекс" овде

Испорака

 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.