- 12%

12% попуст на SBox MD-223R моторизирана компјутерска маса од Рувекс

30990 ден.

27271 ден.

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

SBox MD-223R моторизирана компјутерска маса

*Горниот дел од масата не е вклучен во цената

 • Материјал: Челик, пластика
 • Боја: Сива
 • Форма на рамката: правоаголна
 • Механизам на подесување на висина: електричен
 • Големина: 1000X700X630mm (39.4"X27.6"X24.8")
 • Висина на бирото: 630-1250mm (24.8"-49.2")
 • Ширина: 1000-1700mm (39.4"-66.9")
 • Инпут: 100V-240V
 • IP оцена: 20
 • Температура на работа: 5℃~+40℃
 • Максимален капацитет: 100kg (220lbs)
 • Максинамлна брзина: 38mm/s
 • Тип на контрола: Екран на допир
 • Потсетник: да
 • Прирачник: Да
 • Приклучок за енергија: Да

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 24.07.2019 до 24.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт ТЦ Беверли Хилс) или пак да ви биде доставен
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.