• ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Купи зделка од Дестинација Македонија со Mastercard и доби бонус! Бонусот ќе ти биде автоматски префрлен во твојата Grouper торбичка. Дознај повеќе тука!

Опис

White Shark гејминг слушалки Cougar GH-1643 

 • Тип на слушалка : Гејминг
 • Големина на звучник: 50mm
 • Фрекфентен распон: 20Hz - 20kHz
 • Импеданца: 32 Ohms
 • Осетливост: 95 dB ± 3dB
 • Димензија на микрофон: 6mm x 5mm
 • Усмереност: Повеќесмерен
 • Импеданаца на микрофонот: 2200 Ohms
 • Осетливост на микрофонот: -38 dB ± 3dB
 • Боја: Црно/Црвена/Сребрена
 • Осветлување: Crveno
 • Конектор: 3,5 mm + USB приклучок за осветлување
 • Должина на кебел: 2,2m
 • Плетен кабел: Да
 • Материјал: Пластика / Вештачка кожа

УСЛОВИ:

 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производите можете да ги подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт 19а/лок. 14 TЦ Беверли Хилс 2ри кат)
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купонот можете да го искористите до 08.10.2019. Доколку не го искористите во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.