- 12%

12% попуст на универзален држач за смарт телефон SBox Z-182 Selfie stick од Рувекс

285 ден.

250 ден.

Преостанато време

Купени:

1
Катeгории:

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Опис

Универзален држач за смрат телефон SBox Selfie Z-182

Припремете се за летување и понесете универзален држач за смрат телефон. Се поврзува со смарт телефон преку 3,5 мм конектор за слушалки. Изработен од нерѓосувачки челик и пластика. Лесен и едноставен за носење. Поседува мека рачка и прецизен механизам за фиксирање и поставување на телефонот или камерата. На самата рачка има каивче со кое се спречува паѓање на селфито од вашата рака. Можност на сликање од различни агли, ротација од 180 степени. Компатибилен со сите фотоапарати кои имаат навој за статив како и механизам т.е. тајмер за сликање.Едноставен за користење без потреба од батерии или друго напојување.

 • Технички карактеристики:
 • Прилагодување на должината од 235-1100 мм
 • Компатибилен за смарт телефони со големина 3,5”-6”
 • Носивост: 500 гр.
 • Тежина: 136гр.
 • Поддржува: Android 3.0, iOS 4.0 и понови верзии
 • Сликањето се врши преку 3,5мм аудио кабел за слушалки

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 25.07.2019 до 25.09.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт ТЦ Беверли Хилс) или пак да ви биде доставен
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 26.07.2019 до 25.09.2019

Детали за испорака

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Рувекс". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Види ги сите промоции и производи од "Рувекс" овде

Испорака

 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.