- 12%

12% SBox фиксни ТВ држачи по избор од Рувекс

400 ден.

352 ден.

Ве молиме одберете една од наведените опции!

Купени:

2
 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Опции на понудата:

PLB-2522F 400 ден. 352 ден.
PLB-2522T 530 ден. 466 ден.

Опис

PLB-2522F

 • Големина на монитор: 23” - 43” / 58 cm - 109 cm
 • Носивост: 35 kg / 77 lbs
 • VESA: 75x75, 100x100, 200x100, 200x200
 • Профил : 28 mm
 • Материјал: Челик
 • Завршна површина: Powder coating
 • Боја: Црна
 • Димензии (mm): 28 x 255 X 255
 • Монтажа: Solid wall

PLB-2522T

 • Големина на монитор: 23” - 43” / 58 cm - 109 cm 
 • Носивост: 35 kg / 77 lbs
 • VESA: 75x75, 100x100, 200x100, 200x200
 • Тилт: 5° to -10°
 • Профил: 50 mm
 • Материјал: Челик
 • Завршна површина: Powder coating
 • Боја: Црна
 • Димензии (mm): 50 x 255 x 225
 • Монтажа: Solid wall

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 26.09.2019 до 26.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт ТЦ Беверли Хилс) или пак да ви биде доставен
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката

ПОДИГНУВАЊЕ

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Рувекс". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот.
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Види ги сите промоции и производи од "Рувекс" овде
 • Купениот производ може да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

 • Оваа компанија нуди достава со доплата за сите нивни производи
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Види ја продавницата на "Рувекс" овде
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.