12% SBox Гејмерска столица

9944 ден.

8750 ден.

 • ул. Народен фронт 19а/лок. 14 (TЦ Беверли Хилс 2ри кат)

  Одведи ме таму

  02 3290 585; 078 416 286

  ruvex@hotmail.com

Опис

Практичена и едноставна ергономска гејмерска столица од СБокс

 • Тип на столица: Гејмерска
 • Наслон за раце: Да
 • Подесувањена наклон: Да
 • Фиксирање на наклон: Да
 • Тип на базата: 5-star 300mm nylon
 • Големинаи материјал на тркалцата: 2"/PVC
 • Висина на седиште: од 43 до 53cm
 • Veličina sjedala: 48 x 48cm
 • Висина на наслон: 67cm
 • Ширина на наслон за рамо: 50cm
 • Боја на рабовите: Црна
 • Конструкција на оквирот: Пластика
 • Боја на ткаенината: Црно/црвена
 • Материјал на ткаенината: Еко кожа
 • Носивост: 130kg
 • Големина на пакување: 73cm x 31,5cm x 56cm

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 18.09.2019 до 18.11.2019
 • Купонот за оваа зделка може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • Производот можете да го подигнете од канцелариите на Рувекс (ул. Народен фронт ТЦ Беверли Хилс) или пак да ви биде доставен
 • Подигнувањето на производот е секој работен ден од 8:30 - 10:30 часот
 • Доколку сакате производот да ви се достави испратете email на компанијата со податоците за достава: купон код и пин код, име и презиме, адреса и телефонски број (или контактирајте телефонски)
 • Доставата не е вклучена во цената (истата е на трошок на примачот) и се плаќа при прием на пратката
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.