46 ја следат оваа компанија


Масажер за врат и рамена

1500 ден.

990 ден.

Катeгории:

 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Специјален третман во пределот на вратот и рамената: Специјално дизајниран за олабавување на вкочанети и болни мускули предизвикани од секојдневен замор и неправилна положба. Овој масажер совршно се вклопува на Вашите раменици за интензивна и ефикасна масажа.
 • Компактен дизајн: Удобен и компактен дизајн кој може да го употребувате во канцеларија, во Вашиот дом после работа, додека гледате ТВ или во автомобил за време на долги патувања. Наменет е за употреба на било кој дел на телото. Дозволете овој масажер да ве одведе далеку од стресот и заморот од секојдневниот живот.
 • Ергономски облик со кој делува токму на напнатите и болни подрачја, почувствувајте ја разликата: Шиатсу масажерот со неговиот ергономски облик ефикасно се прилагодува на Вашите раменици и ги третира сите болни подрачја предизвикани од секојдневните активности. Масажата ги опушта мускулите и тетивите околу вратот и рамената со што го ослободува притисокот и вкочанетоста, го зацврстува мускулите, ја зголемува нивната еластичност и ве прави помалку подлежни на повреди и болки
 • Шиатсу – Масажна техника за посебно чувство на масажата: Шиатсу масажата се одвива низ кружни движења на ролерите налик притисок со прсти со што се отстранува целата напнатост, вкочанетост и притисок во мускулите. Масажата ја поттикнува циркулацијата на крвта и лимфата, со што масираното подрачје се затоплува и се смалува мускулниот тонус (напнатост во мирување).
 • Брзо и ефикасно ослободување од болка, стрес и замор: Со редовно користење на масажерот, ќе се ослбодите од мускулната напнатост, ќе ја подобрите циркулацијата и сонот и што е најбитно, ќе се ослободите од секојдневниот стрес и замор.

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.