46 ја следат оваа компанија


- 34%

Детски синтисајзер

1800 ден.

1190 ден.

Шифра:

200000000028
 • ВЕБ СТРАНА

 • FACEBOOK

 • INSTAGRAM

 • ул. Качанички пат бб 1000 Скопје, Македонија

  Одведи ме таму

  070 505 099

Опис

Карактеристики на производот:

 • Висок степен на интеграција
 • 8 различни гласови/8 различни типови на ритам
 • Екстерни звучници/ Микрофон / DC / AC Power
 • Песни
 • Матрична контролна функција
 • Можност да работи и на батерии
 • Микрофон

Детали за испорака

Испорака

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.