- 13%

Kids Week! 13% проодувалка SPARK GREY JUNGLE од Enci Menci

3590 ден.

3111 ден.

Преостанато време

Остануваат:

5
 • Pero Nakov 31, Skopje, Macedonia

  Одведи ме таму

  02 2549 942

  info@oskarbebe.mk

 • Skopje City Mall, Ljubljanska, Skopje

  Одведи ме таму

  02 2549 942

  info@oskarbebe.mk

Опис

 • Дубакот има широка основа која овозможува поголема стабилност и удобност.
 • Може да се користи на возраст од 7-18 месеци, не се препорачува за деца над 15 кг.
 • Дубакот лесно се склопува бидејќи има сигурносно копче под послужавникот со музичка играчка. 
 • Со копчето за безбедност, висината на дубакот може да се прилагоди во 3 позиции.
 • Седиштето на дубакот е удобно и поставено со материјал, така што детето може да остане во него без никакви проблеми.
 • Тркалата се изработени од силикон, кој не го гребе подот и нечујно работат.
 • Музичкиот дел на послужавникот содржи разни играчки, волан и мини пијано што дополнително ќе ги инспирира првите чекори на бебето.
 • Димензии на расклопен дубак: 70 см х 70 см х 53 см
 • Димензии на склопен дубак: 70 см х 70 см х 20 см
 • Тежина на дубакот: 5 кг

УСЛОВИ

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 04.10.2019
 • Купонот може да го прикажете од Вашиот смарт телефон или таблет (не е задолжително печатење)! Симнете ја Grouper Android или iOS апликацијата и уживајте во купувањето!
 • За нарачки над 1800 денари добивате бесплатна достава!
 • За нарачки под 1800 денари потребно е да извршите соодветна доплата зависно од тежина на проиводот
 • За доставата потребно е да се јавите во компанијата Enci Menci по купувањето на купонот за да оставите информации за достава: име и презиме, телефонски број, адреса и кодовите на купонот

Рок на користење на зделката

 • Купонот може да се искористи од 04.09.2019 до 04.10.2019
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.