- 15%

15% попуст на Iskra GX-BMC002 Ударна дупчалка во мајсторска гарнитура + 2 години гаранција + бесплатна достава

3499 ден.

2990 ден.

Купени:

1
 • бул. Борис Трајковски 86а (до Лукоил)

  Одведи ме таму

  02 2520 999, 078 238 820

  info@krusel.mk

Опис

Iskra GX-BMC002, 500 W бормашина во комплет со битови за штрафење, насадни клучеви и бургии. Алатката е во лесен куфер, направен од квалитетна пластика, пренослив и наменет за организирано складирање.

Iskra вибрациска бормашина GX-BMC002 со сет алати - карактеристики:

 • Јачина: 500W
 • Напон: 230-240V~50Hz
 • Брзина на вртежи: 0-3000/min-1
 • Глава: ø 13mm
 • Променлива брзина
 • Два сета на вртење
 • Рачка
 • Мерач на длабочина
 • Должина на кабел: 1,5m
 • Пакување: куфер
 • Димензии на пакување (В mm): 315 (Д) x 95 (Ш) x 340 (Д)
 • Нето тежина: 3,625 kg
 • Бруто тежина: 3,75 kg
 • Гаранција 2 години
 • Димензии на амбалажа (v mm): 410 (Д) x 380 (ш) x 340 (В)

Сетот на рачни алати се содржи од:

 • Столарски чекич 227g
 • Комбинирана клешта
 • Клешта која се подесува
 • Магнетски додаток за додавање 
 • Тапетарски нож
 • Метро (2 m)
 • Сет на насадни клучеви
 • Сет 25 mm додаток
 • Сет за бушење
 • Типли

Детали за испорака

ПОДИГНУВАЊЕ

Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел". За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот..
Види ги сите промоции и производи од "Крусел" овде
Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето. Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани.

ИСПОРАКА

Оваа компанијата нуди бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 ден..
Види ја продавницата на "Крусел" овде

 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.

Како да купам Grouper купон?

Чекор по чекор како да купиш Grouper купон. Брзо, лесно, едноставно и безбедно купување. Ако сакате прво да видите како некој друг го прави тоа, еве како за 1 минута се купува Grouper купон.

Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.