18 ја следат оваа компанија


- 14%

14% попуст на пегла на пареа ISKRA SL-2099 + 2 години гаранција + бесплатна достава

2799 ден.

2399 ден.

Опис

Пегла на пареа за алишта

• Моќност: 2600W
• Напон: 220-240V, 50Hz
• Капацитет на канистерот за вода: 380ml
• Керамичка површина
• Испуштање на пареа
 - вертикалнo 
 - нормално: 8-18 g/min  
 - интензивно: 0.3-0,8 g/tlak
• Прскање вода 
• Прилагодлив термостат 
• Не се создава каменец 
• Заштита од капење 
• Функција - самочистење 
• Автоматско исклучување 
• Мерица
• Димензии: 295x120x162 mm (ДхШхВ)
• Тежина: 1,24 kg 
• Должина на ел. кабел: 1.9 m

• Димензии на кутија во mm: 295(Д) x 120(Ш) x 162(В)
• Нето тежина: 1,43 kg
• Бруто тежина: 1,48 kg

2 години гаранција

Детали за испорака

Испорака

 • Бесплатна испорака на сите нивни производи, за нарачки над 500 денари
 • За нарачки под 500 денари се доплаќа 99 денари
 • Време потребно за достава: 3-5 работни дена по процесирање на нарачката
 • Доколку имате прашање за доставата контактирајте ја компанијата ТУКА или на 02 2520 999, 078 238 820
 • Види ја продавницата на "Крусел" овде
 • Се согласувам со Условите за замена и враќање на производи

Подигнување

 • Производот може да го подигнете од локациите на "Крусел" 
 • За да го подигнете производот задолжително е да го покажете купонот
 • Купениот производ можете да го подигнете во рок од 1 месец од денот на купувањето
 • Доколку не го подигнете во дадениот рок средствата не може да бидат рефундирани
 • Купувањето на купонот се извршува само и единствено преку сајтот Grouper.mk!
 • Во спротивно Grouper.mk не сноси никаква одговорност за услугата/производот.
 • Доколку ви предложат да платите на лице место, Ве молиме известете не овде.
Се уште нема коментари за оваа зделка. Биди прв со твој коментар.
За да објавите коментар мора да бидете најавени. Најавете се овде.